Zlatnické Služby

ZLATNICKÉ SLUŽBY

snubní prsteny, zásnubní prsteny

 

Představení zlatnice

Jmenuji se Alena Luňáková a dovoluji si Vám nabídnout širokou nabídku zlatnických služeb.

 snubní prsteny, zásnubní prstenyVěnuji se oboru zlatnictví a zlatnickému řemeslu již 21let (od r.1994) a to je jistě cenná praxe, která by Vás mohla alespoň částečně oslovit a poukázat na mé zkušenosti v zlatnických službách. Přesvědčit se ale musíte sami :)

Nabídka zlatnických služeb


Nabízím Vám zakázkovou výrobu snubních prstenů, zásnubních prstenů, výrobu medailonů, řetízků, přívěsků, náramků a dalších šperků a módních doplňků. Vše poctivá ruční práce.

Dále realizuji servis jako čištění či opravy vašich šperků za dostupné ceny.

Zaměření ve zlatnictví a klenotnictví


Mé hlavní zaměření je na výrobu zásnubních a snubních prstenů , ostatní zlatnické práce pro mne ale nejsou žádnou překážkou. V oboru zlatnictví a klenotnictví jsem doma takže každá novinka je pro mne pozitivní výzvou. Zlatnictví a výroba šperků je můj život, který mně baví, snažím se ho žít jak nejlépe dovedu a rozhodně se pro mně, ani za tu dlouhou dobu, zlatnictví nestalo denní rutinou.

Konsultace


Ráda s Vámi proberu Vaší představu o výsledném šperku. Zkonzultuji s Vámi design a jeho možnosti přes materiál a celkový dekor šperků. Na míru Vašemu vkusu, osobnosti a v neposlední řadě kapacitě vaší peněženky.

Kontakt

Neváhejte mne kontaktovat na tel: 604 836 774 či mail lunakova.alena@email.cz ráda s Vámi budu spolupracovat

Podívejte se také na můj facebook